Mistrzostwa Gminy w mini piłce nożnej dziewcząt – 03.04.2017r. Nasiegniewo
Wpisany przez Administrator   

W dniu 3 kwietnia 2017r. w Nasiegniewie odbyły się Mistrzostwa Gminy w mini piłce nożnej dziewcząt. Do turnieju przystąpiły tylko dwie drużyny z gminy – SP Nasiegniewo jako gospodarz oraz SP Fabianki.

 

Wynik po pierwszej połowie był na korzyść SP Fabianki. Po bramkach Alicji Kubackiej oraz Wiktorii Manowskiej prowadziliśmy 2 – 0. W drugiej połowie SP Fabianki kontrolowały na swoją korzyść przebieg meczu powiększając przewagę bramkową jeszcze o dwie bramki strzelone przez Wiktorię Manowską. Całe spotkanie zakończyło się wynikiem 4 – 1 dla SP Fabianki.

Skład dziewcząt SP Fabianki: Oliwia Skrzypińka, Izabella Rzepińska, Karolina Chojnicka, Julia Michalska, Alicja Kubacka, Wiktoria Manowska, Kaja Piwowarek, Oliwia Lipińska, Katarzyna Reszczyńska, Magdalena Skibińska.

Zobacz galerię zdjęć