Konkurs gminny ,,Anioły są wśród nas"

Opiekunowie świetlicy szkolnej w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jerzego Pietrkiewicza w Fabiankach bardzo dziękują za ogromne zainteresowanie gminnym konkursem „Anioły są wśród nas”. Prace dzieci, przebywających w sąsiednich świetlicach szkolnych, uskrzydliły mury naszej szkoły.

Wszystkie anielskie figury były oceniane w dwóch kategoriach: prace indywidualne oraz zbiorowe. Jurorzy brali pod uwagę trud włożony w wykonanie anioła, kreatywność i oryginalność podczas wyboru techniki i doboru materiałów.
Komisja konkursowa miała twardy orzech do zgryzienia. Wszystkie statuetki były przepiękne i jedyne w swoim rodzaju… Należało jednak dokonać wyboru i ogłosić następujący werdykt:
W kategorii praca indywidualna:
 I miejsce – Liliana Przedpełska (PSP im. Orła Białego w Cypriance)
 II miejsce – Magdalena Skibińska (PSP im. Jerzego Pietrkiewicza w Fabiankach)
 II miejsce – Anna Trzebińska (PSP im. Kazimierza III Wielkiego w Szpetalu Górnym)
 III miejsce – Wiktoria Sznajder (PSP w Świątkowiźnie)
Wyróżnienia:
 Julita Herman (PSP im. Orła Białego w Cypriance)
 Piotr Chabasiński (PSP im. Jerzego Pietrkiewicza w Fabiankach)
 Aleksandra Skrzypińska (PSP im. Kazimierza III Wielkiego w Szpetalu Górnym)
 Natalia Gomulska (PSP w Świątkowiźnie)
W kategorii praca zbiorowa:
 I miejsce – Aleksandra Juszczak i Wiktoria Klecha (PSP w Świątkowiź-nie)
 II miejsce – Szymon Konczalski i Aleksander Perliński (PSP im. Jerzego Pietrkiewicza w Fabiankach)
 III miejsce – Julia Michalska i Wiktoria Manowska (PSP im. Jerzego Pietrkiewicza w Fabiankach)
Wyróżnienia:
 Jakub Bandoszek i Adam Targański (PSP w Świątkowiźnie)
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i za przeznaczenie swoich prac na licytację podczas organizowanej aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pozdrawiamy i życzymy iście anielskich Świąt Bożego Narodzenia.
Małgorzata Krutulska – opiekun świetlicy szkolnej