Informacja

W dniu 13.11.2019 (środa) o godz. 17 (aula szkolna) serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców
i nauczycieli na spotkanie z p. Jolantą Malecką, edukatorem prowadzącym diagnozę w naszej szkole, w ramach Rocznego Planu Wspomagania.

Pani  Jolanta Małecka jest:

1. Trenerem TOC (myślenia krytycznego)  I stopnia. Certyfikowanym coachem.
  2. Nauczycielem z 34-letnim stażem. Ekspertem oceniania kształtującego.
  3. Praktykiem oceniania kształtującego z wykorzystaniem OK zeszytów – w codziennej pracy z uczniami oraz mentorem w kursach online
    „OK zeszyt”.
  4. Doświadczonym trenerem i coachem w zakresie kompleksowego wspomagania rozwoju szkół i przedszkoli,(prowadzi szkolenia dla Rad Pedagogicznych. Współpracuje także z CEO, wydawnictwami szkolnymi, OSKKO.)
  5. Nauczycielem polonistą, który podczas zajęć wykorzystuje narzędzia TOC, metody alternatywne, bezpośrednio wpływające na poprawę zdobywania wiedzy i umiejętności uczniów.

Informacja

Szanowni Państwo,

Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety
elektronicznej, oceniającej zrealizowane przez KOWR działania związane
z promocją „Programu dla szkół" w roku szkolnym 2018/2019.

Link do ankiety:

Ankieta jest skierowana do rodziców dzieci, szczególnie w wieku
szkolnym objętych „PROGRAMEM DLA SZKÓŁ”, ale nie jest to warunek
konieczny.

Działania edukacyjne stanowią, obok dostaw produktów, jeden z głównych elementów „Programu dla szkół". Aby skutecznie i trwale ukształtować nawyki żywieniowe - dzieci nie tylko otrzymują porcje owoców i warzyw oraz mleka i produktów mlecznych, ale również
uczestniczą w działaniach edukacyjnych, informujących o zaletach
spożywania tych produktów.

Ankieta jest anonimowa i będzie aktywna do 24 listopada br.

Zależy nam na zebraniu jak największej liczby odpowiedzi.

Z góry bardzo dziękujemy za wsparcie KOWR w przedmiotowym zakresie.

Komunikat Dyrektora szkoły dot. zmiany terminu wywiadówki

Listopadowe spotkanie z rodzicami zaplanowane na 06.11.2019 (środa) zostaje przeniesione na 04.11.2019 (poniedziałek) godz. 16-17.30. Zmiany dokonano na prośbę Przewodniczącej RR oraz planowaną uroczystość z okazji Dnia Niepodległości. W tym dniu o godz. 17.30 odbędzie się spotkanie trójek klasowych z dyrektorem.

Dzień Tabliczki Mnożenia

Nasza szkoła po raz kolejny uczestniczyła w obchodach Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Uczniowie klas IV – VIII wykazywali się znajomością tabliczki mnożenia grając w „Kółko i krzyżyk” w wersji matematycznej, podczas zabaw z wykorzystaniem zestawu kart matematycznych Grabowskiego: "Szeryf", "Królowa skakanki". Jedną z konkurencji było odszyfrowanie hasła za pomocą szablonu. Wiele emocji wzbudziły zawody z użyciem aplikacji „Tabliczka mnożenia”.  Wszyscy świetnie się bawili.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»