Ogłoszenie

1. W dniu 27 maja 2019 r. (poniedziałek) o godz. 16.00 odbędzie się zebranie z rodzicami dla kl. IV-VIII.

2. W dniu 29 maja 2019 r. o godz. 16.00 odbędzie się uroczystość szkolna z okazji Dnia Rodziny w wykonaniu uczniów klas 0-III (w sali gimnastycznej). Po uroczystości odbędzie się zebranie z wychowawcami klas 0-III.

Serdecznie zapraszamy Rodziców na przygotowany występ artystyczny.

Zbiórka makulatury

UWAGA!

ORGANIZUJEMY W SZKOLE ZBIÓRKĘ MAKULATURY, KTÓRA BĘDZIE TRWAŁA DO 24 MAJA 2019r.

CHĘTNYCH PROSIMY, ABY PRZYNOSILI ZWIĄZANE ORAZ OPISANE PACZKI ( IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA, KLASA ORAZ PRZEDE WSZYSTKIM WAGA).

Szanowni Państwo!

Szkolny Komitet Strajkowy postanowił, że w związku z ogłoszeniem przez ZNP zawieszenia strajku, nauczyciele wracają do pracy od poniedziałku. Zapraszamy uczniów - od 29  kwietnia 2019 będą się odbywać w szkole lekcje zgodnie z tygodniowym planem zajęć.

Dyrektor Szkoły
Marzena Baranowicz

Szanowni Rodzice!

W dniach 24 - 26.04.2019 szkoła nadal będzie nieczynna ze względu na trwający strajk nauczycieli.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o dalsze zabezpieczenie opieki nad dziećmi.

W wyjątkowych sytuacjach postaramy się zorganizować zajęcia opiekuńcze dla dzieci, które nie będą miały zapewnionej opieki w domu (dotyczy godzin 7.00-16.00).

Ze względu na 100% udział nauczycieli w akcji strajkowej, nasza świetlica w tych dniach będzie mogła przyjąć pod opiekę ograniczoną liczbę dzieci ( 25 osób).

W przypadku zakończenia lub przerwania strajku poinformuję Państwa o tym fakcie poprzez stronę internetową szkoły.

Marzena Baranowicz

Komunikat

W przypadku ogłoszenia strajku, który może mieć charakter wielodniowy informuję,  iż świetlica szkolna w dniach 08-09.04.2019  będzie czynna w godzinach jej pracy tzn. 6:45 – 16:30.

W dniach od 10.04 do 17.04.2019 ze względu na przeprowadzane egzaminy i udział nauczycieli
w komisjach egzaminacyjnych świetlica będzie nieczynna.

«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»