FERIE ZIMOWE W 2017 ROKU W PUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. JERZEGO PIETRKIEWICZA W FABIANKACH

Ferie, ferie …… i po feriach. Nie trzeba jednak się załamywać, że znów powróciliśmy do szkoły. Trzeba na całą sytuację spojrzeć z optymizmem.

Przecież zregenerowaliśmy się i mamy pełno sił witalnych, by uczyć się pilnie i zdobywać piątki i szóstki. Tymczasem przeżyjmy jeszcze raz i powspominajmy chwile spędzone podczas zajęć feryjnych w szkole. Działo się przecież wiele. To był niezwykły tydzień podczas, którego mnóstwo było wspólnych zabaw świetlicowych, wielkiego „tostowania”, warsztatów plastycznych z Panią Magdaleną Krzemińską, zajęć sportowych z Panem Przemysławem Strzeleckim oraz różnorodnych wyjazdów: na kręgielnię, do kina oraz sali zabaw RIO. Zobaczmy zatem w galerii zdjęć, jak fantastycznie bawiliśmy się w ten zimowy czas.