SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI KLAS „0”-III „DOROTA GELLNER - DZIECIOM”

31 marca 2017 roku odbył się w naszej szkole Konkurs Recytatorski klas młodszych pod hasłem „Dorota Gellner - dzieciom”, którego organizatorkami były panie: Danuta Raszkiewicz oraz Magdalena Stawisińska. Konkurs ten stanowił interesującą inicjatywę w sferze popularyzacji czytelnictwa wśród uczniów i promowania współczesnej literatury dziecięcej. Tegoroczny konkurs pełen był wzruszeń oraz głębokich przeżyć literackich, czego mogli doświadczyć zaproszeni rodzice, nauczyciele oraz uczniowie klas młodszych.
Uczestnicy z klas „0”-III recytowali przygotowane wiersze, w dwóch kategoriach wiekowych, które oceniła komisja konkursowa, w składzie: Pani Dyrektor Marzena Baranowicz, pedagog szkolny Pani Marlena Bejger - Olszewska oraz członek Rady Rodziców Pani Agnieszka Perlińska.

 

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni drobnymi upominkami oraz gromkimi brawami i gratulacjami. Laureaci konkursu będą reprezentować naszą szkołę na Międzypowiatowym Konkursie Recytatorskim w Bobrownikach oraz na Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim we Włocławku.

Nagrodzeni:

KLASY „0”-I:

I MIEJSCE- WANESSA SIKORA KL. „0”

II MIEJSCE- NATALIA GRABOWSKA KL. I

III MIEJSCE- HANNA KWIATKOWSKA KL. I

WYRÓŻNIENIE- JAKUB CZAJOWSKI KL. „0”

KLASY II-III:

I MIEJSCE – MAKSYMILIAN ADAMKIEWICZ KL. III

II MIEJSCE – SZYMON KONCZALSKI KL. II

III MIEJSCE – AKLESANDER GAŁKIEWICZ KL. III

WYRÓŻNIENIE- NIKOLA SKRZYPIŃSKA KL. III

Wyrazy uznania i gorące podziękowania za współpracę