„Dbajmy o zdrowie”

12 czerwca 2017 roku odbył się w naszej szkole apel profilaktyczny „Dbajmy o zdrowie”.

Uczniowie klasy II i VI pod kierunkiem p. Marleny Bejger-Olszewskiej, p. Magdaleny Stawisińskiej oraz p. Przemysława Strzeleckiego przygotowali humorystyczne przedstawienie, dzięki któremu uświadomili społeczności szkolnej, że aby zachować zdrowie, należy aktywnie spędzać czas wolny oraz właściwie się odżywiać. Poruszona została tematyka  higieny osobistej oraz higieny jamy ustnej. Obserwatorzy występu poznali znaczenie witamin w życiu człowieka. Piosenki  w wykonaniu uczniów klasy drugiej umiliły występ oraz wprowadziły wszystkich w pogodny nastrój. Życzymy wytrwałości w zdrowym odżywianiu i utrzymywaniu sprawności fizycznej w myśl hasła : „W zdrowym ciele zdrowy duch, więc kochaj ruch i ćwicz za dwóch”.