Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

W piątek 23 czerwca uczniowie naszej szkoły, ich rodzice, nauczyciele, Pani Dyrektor Szkoły Marzena Baranowicz i  Wójt Gminy Fabianki – Pan Zbigniew Słomski pożegnali rok szkolny 2016/2017.  Pani dyrektor oraz przybyły gość gratulowali uczniom sukcesów w nauce oraz  życzyli udanych i bezpiecznych wakacji.

 

Tego dnia uczniowie kl. VI i VI przygotowali wraz p. Katarzyną Sławińską humorystyczny program artystyczny. Na zakończenie Pani Dyrektor Szkoły pożegnała ,,absolwentów"' - uczniów klasy trzeciej, którzy rozpoczną w następnym roku szkolnym II etap edukacyjny oraz ich wychowawcę p. Pauline Jedyńską. Dyrektor dziękowała również wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za dobrą współpracę w roku szkolnym i życzyła wspaniałego wypoczynku.

Po 10 miesiącach wytężonej pracy nadszedł czas podsumowań. Osiągnięcia naszych uczniów świadczą o tym, że był to czas dobrze wykorzystany. Ostatnie w roku szkolnym spotkanie stało się więc okazją do nagrodzenia wyróżniających się uczniów.

Uczniów, którzy osiągnęli najwyższą średnią ocen w szkole uhonorowano świadectwem z czerwonym paskiem oraz pucharem, natomiast uczeń z najwyższą średnią został nagrodzony ,,Pucharem Dyrektora Szkoły". W tym roku szkolnym taki puchar otrzymała Oliwia Lipińska - uczennica kl. V - średnia ocen: 5,33. Sportowcy za szczególne osiągnięcia, otrzymali wspaniałe nagrody rzeczowe.

Znaczącym momentem uroczystości było wręczenie podziękowań rodzicom, którzy szczególnie angażowali się w życie naszej szkoły.

Przed nami dwa miesiące odpoczynku. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Zobacz galerię zdjęć