Warsztaty teatralne

Uczniowie klasy II i III pod opieką p. Magdaleny Stawisińskiej oraz p. Emilii Serkowskiej uczestniczyli w warsztatach teatralnych przeprowadzonych w dniu 17.11.17 w Teatrze Impresaryjnym we Włocławku przez p. Katarzynę Michalską metodą tematycznych zabaw dostosowanych do wieku uczestników.

Celem zajęć było odnajdywanie i nazywanie emocji, które w pracy aktora odgrywają bardzo ważną rolę. Poprzez zabawy i ćwiczenia warsztatowe uczniowie poznali zasadę budowania postaci na scenie, kształtowania wrażliwości oraz rozwijania wyobraźni i możliwości twórczych. Dzięki zajęciom dzieci miały okazję poznania swoich możliwości i potrzeb, a także przełamania barier emocjonalnych. Warsztaty stanowiły szczególną formę aktywności i ekspresji twórczej. Dostarczyły dzieciom wspaniałej zabawy i niezapomnianych przeżyć. Po zakończonych zajęciach w teatrze uczniowie wybrali się na posiłek do McDonalds. W drodze powrotnej towarzyszyły im wspaniałe emocje i miła atmosfera.