Bal karnawałowy 2018

Dnia 8 lutego 2018 roku odbył się bal karnawałowy dla najmłodszych uczniów naszej szkoły z klas 0-III oraz dyskoteka szkolna dla uczniów klas IV-VII. Aula szkolna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, Batmanów, Spidermanów, piratów i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Bal poprowadzili animatorzy z Klaunolandii, którzy od pierwszych taktów skocznej muzyki zagrzewali dzieci do wspólnej zabawy i korowodów tanecznych. Atmosfera podczas zabawy była fantastyczna. Podczas imprezy odbywały się także konkursy, w których uczniowie chętnie brali udział. Choć wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili i tańcom nie było końca, to czas dobrej zabawy upływał szybko. Na pewno tegoroczny bal będzie niezapomniany. Przypominać nam będą o tym pamiątkowe zdjęcia. Kolejne karnawałowe szaleństwo dopiero za rok. Nie możemy się już doczekać…!

 

Zobacz galerię zdjęć