FILIP KRZEMIŃSKI - LAUREATEM MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO „Z ORTOGRAFIĄ ZA PAN BRAT”

Dnia 18 maja 2018 roku w Szkole Podstawowej w Nasiegniewie odbyła się XV edycja Międzyszkolnego Konkurs Ortograficznego „Z ORTOGRAFIĄ ZA PAN BRAT”. W konkursie uczestniczyli uczniowie klas trzecich ze szkół podstawowych z terenu gminy Fabianki. Naszą szkołę reprezentowało dwoje uczniów. Konkurs przebiegał w trzech etapach: pisanie z pamięci, uzasadnianie reguł pisowni oraz pisanie ze słuchu. Po sprawdzeniu prac konkursowych Jury wyłoniło zdobywców I, II i III miejsca oraz wyróżnienie.

Reprezentant naszej szkoły, uczeń klasy III – FILIP KRZEMIŃSKI ZDOBYŁ II MIEJSCE!


Gratuluję i życzę dalszych sukcesów!

Zachęcam do kontynuowania przygody z ortografią.

Wychowawca: Magdalena Stawisińska

 

Zobacz galerię zdjęć