ZAJĘCIA OTWARTE W NASZEJ SZKOLE

W dniu 13 marca 2019 roku  o godz. 16.00  w Szkole Podstawowej im. Jerzego Pietrkiewicza w Fabiankach odbyły się zajęcia w ramach dni otwartych dla przyszłych przedszkolaków i pierwszoklasistów.  Dzieciom towarzyszyli rodzice. Dyrektor Szkoły p. Marzena Baranowicz powitała przybyłych gości,  przedstawiła organizację i funkcjonowanie placówki, a także bogatą bazę dydaktyczną szkoły. Prezentowany film z kolei przybliżył historię szkoły.

Na przyszłych przedszkolaków i pierwszoklasistów czekały liczne atrakcje: zwiedzanie szkoły, biblioteki szkolnej, kolorowe zabawy muzyczne – Bum Bum Rurki,  wiosenne warsztaty plastyczne decoupage oraz słodka niespodzianka.

Dzieci i rodzice mieli również możliwość poznać przyszłych wychowawców.

Na spotkaniu panowała serdeczna atmosfera. Wszyscy świetnie się bawili. Ogromną radość sprawiły dzieciom własnoręcznie zdobione słoiczki na wiosenne skarby, a także otrzymane drobne upominki.

Dni otwarte pozwoliły także przedstawić naszą szkołę jako środowisko przyjazne dziecku, otwarte na jego potrzeby oraz wychodzące naprzeciw oczekiwaniom rodziców.

Cieszymy się, że dzieci i rodzice mogli poznać naszą szkołę.

Przyszłym przedszkolakom, pierwszoklasistom i ich rodzicom dziękujemy
za przybycie i zapraszamy do naszej szkoły.

Dyrektor Szkoły: p. Marzena Baranowicz

Przyszli wychowawcy: p. Monika Dzioba,  p. Karina Moraczewska, p. Danuta Raszkiewicz