Wyniki gminnego konkursu plastycznego pt. „Anioły są wśród nas”

W grudniu wychowawcy świetlicy szkolnej w Szkole Podstawowej im. Jerzego Pietrkiewicza w Fabiankach ogłosili coroczny konkurs plastyczny pt. Anioły są wśród nas. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie figury lub innej pracy plastycznej przedstawiającej anioła.

W konkursie wzięli udział uczniowie ze  Szkoły Podstawowej im. Kazimierza III Wielkiego w Szpetalu Górnym, Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Cypriance, Szkoły Podstawowej w Świątkowiźnie. Ostatecznie do dnia 8 stycznia wpłynęło 30 prac. Po długich obradach i konsultacjach jury w składzie: Emilia Serkowska- wychowawca świetlicy, Agnieszka Góralczyk -  wychowawca świetlicy, nauczyciel j.angielskiego, techniki oraz Marlena Bejger- Olszewska - wychowawca świetlicy, pedagog oraz nauczyciel muzyki i plastyki wyłoniło następujących zwycięzców:

W kategorii Figury

klasy 0-III

I miejsce - Lena Sadlak Szkoła Podstawowa im. Jerzego Pietrkiewicza w Fabiankach

II miejsce - Laura Moraczewska Szkoła Podstawowa im. Jerzego Pietrkiewicza w Fabiankach

III miejsce - Lena Adamkowska Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Cypriance

III miejsce -  Wiktoria Podralska Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Cypriance

klasy IV-VIII

I miejsce - Angelika Korpalska Szkoła Podstawowa w Świątkowiźnie

II miejsce - Oliwia Kornobis Szkoła Podstawowe im. Kazimierza III Wielkiego w Szpetalu Górnym

II miejsce - Mikołaj Rumiński Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Cypriance

III miejsce - Artur Moliński Szkoła Podstawowa w Świątkowiźnie

III miejsce - Klaudia Suska Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Cypriance

W kategorii inne prace plastyczne

I miejsce -  Gabriela Witkowska Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Cypriance

II miejsce - Nikola Jędrzejewska Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Cypriance

II miejsce - Zuzanna Kamińska Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Cypriance

III miejsce - Adam Oliwkowski Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Cypriance

III miejsce - Amelia Zielińska Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Cypriance

Dochód ze sprzedaży prac został przekazany na akcję charytatywną Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszystkim uczestnikom gratulujemy kreatywnych i pomysłowych prac oraz zachęcamy do rozwijania pasji plastycznych. Dziękujemy również nauczycielom zaangażowanym w motywowanie uczniów do wykonania aniołów. Drobne upominki dla uczniów wyróżnionych zostaną przekazane do szkół.

Dziękuję bardzo - Emilia Serkowska