Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień


„Dobre słowa nie kosztują dużo, choć czynią wiele dobrego”

Blaise Pascal

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień (World Hello Day) to święto wywodzące się ze Stanów Zjednoczonych. Dzień Życzliwości jest dniem, kiedy należy przypomnieć sobie „magiczne słowa”, których często brakuje w naszym codziennym życiu. Pamiętajmy wystarczy uśmiech, miłe słowo i ciepłe spojrzenie, aby każdy nasz dzień był lepszy. Inicjatywa przeprowadzenia Dnia Życzliwości w naszej szkole ma na celu propagowanie kulturalnych zachowań nacechowanych tolerancją i wzajemną sympatią.

W ramach realizowanego w naszej szkole projektu „ Uśmiechaj się na co dzień”, chętni uczniowie przygotowali kilka miłych wyrażeń, które można obejrzeć klikając w link: https://drive.google.com/file/d/1Xyq8zi9E8GVFl3AvA1cyL2bqVTDF9JGc/view?usp=sharing

Uczniowie oddziałów przedszkolnych 0a i 0b wraz z wychowawcami przygotowali „ Życzliwe słoneczka”


Zapraszamy również do odwiedzenia strony:

https://padlet.com/SwietlicaFabianki/zyczliwosc, gdzie zamieszczone zostały cytaty, informacje, piosenki i pomysły na spędzenie Dnia Życzliwości.

Wszystkim zaangażowanym uczniom, rodzicom oraz nauczycielom  serdecznie dziękujemy:-)