MISTRZOSTWA GMIN W MINI KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT – 04.03.2017 CYPRIANKA
Wpisany przez Administrator   

W dniu 04 marca 2017 roku w Cypriance odbyły się Mistrzostwa Gminy w mini koszykówce dziewcząt. W pierwszym meczu półfinałowym SP Fabianki zmierzyły się z SP Cyprianka. Mecz był bardzo wyrównany i po regulaminowym czasie gry był remis 16:16.

 

Po pierwszej dogrywce na tablicy widniał ten sam wynik, dopiero druga dogrywka wyłoniła zwycięzcę.  Minimalnie o 1 punkt lepszą drużyną okazała się SP Cyprianka pokonując SP Fabianki 19:18. W meczu o III miejsce SP Fabianki wygrały z drużyną SP Szpetal Górny 20:12. Cały turniej wygrała Szkoła Podstawowa w Cypriance wygrywając finał ze Szkołą Podstawową w Nasiegniewie.

Tabela końcowa

  1. SP Cyprianka
  2. SP Nasiegniewo
  3. SP Fabianki
  4. SP Szpetal Górny