Ogłoszenie

W dniu 30 stycznia 2019 roku (środa) odbędzie się wywiadówka ogólna o godz. 16.00.

O godz. 15:30 odbędą się zajęcia edukacyjne z pedagogiem szkolnym – p. Marleną Bejger-Olszewską dla rodziców uczniów klas 0-III pt. „Komputer, Smartfon i książka obok siebie” w sali nr 10.
Serdecznie zapraszamy.

Spotkanie z policjantami - "Bezpieczne ferie 2019"

Ferie to czas odprężenia i relaksu, czas beztroskich zabaw na śniegu, szaleństw na sankach oraz akrobacji na lodowisku. W trosce o bezpieczeństwo lokalni policjanci prowadzą działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa naszym pociechom w tym szczególnym okresie.

W trosce o bezpieczeństwo naszych dzieci w czasie wolnym od zajęć dydaktycznych w dniu 11.01.2019r. odbyło się spotkanie profilaktyczno-edukacyjne uczniów klas 0-III z udziałem policjantów Komisariatu  Policji w Fabiankach. Funkcjonariusze przypomnieli o zagrożeniach czyhających na dzieci w trakcie ferii zimowych. Omówili z dziećmi zasady bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Przestrzegali przed ślizganiem się na skutych lodem jeziorach, stawach i rzekach, a także przed zjeżdżaniem z górek znajdujących się blisko ruchliwych ulic. Uczniowie otrzymali wskazówki jak bezpiecznie bawić się na śniegu i jak zachować się na kuligu. Natomiast dzieci, które pozostają w domach zostały poinformowane o konieczności zamykania drzwi od wewnątrz i o zakazie wpuszczania osób nieznajomych. Panowie policjanci przypomnieli uczniom numery alarmowe oraz poruszyli kwestię obowiązkowego noszenia odblasków po zmroku.

Wszystkim uczniom życzymy już dzisiaj udanych i bezpiecznych ferii.

PODSUMOWANIE MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO Gwiazdka 2018

Nagroda specjalna dla Marcela Koralewskiego

i wyróżnienie dla Mai Franczyk

Dnia 9 stycznia 2018 roku w SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 14 IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO WE WŁOCŁAWKU odbyło się uroczyste podsumowanie IX edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego na kartkę i/lub ozdobę choinkową - „Gwiazdka 2018”, skierowanego do uczniów klas 0 – III. Wpłynęło blisko 430 kart świątecznych i 480 ozdób choinkowych z ponad dwudziestu placówek. Prace zostały nagrodzone w czterech kategoriach wiekowych.

Uczniowie klas I-III od wielu lat reprezentują naszą szkołę w tymże konkursie. W tym roku wśród zdobywców nagród znaleźli się: Maja Franczyk – uczennica klasy II i Marcel Koralewski – uczeń klasy III .

Marcel Koralewski zdobył nagrodę specjalną za przepiękną szopkę świąteczną z własnoręcznie wykonanymi figurkami z masy solnej, a Maja Franczyk zdobyła wyróżnienie za pomysłową choinkę ekologiczną. Z przyjemnością informujemy, iż Marcel Koralewski jest laureatem tegoż konkursu już trzeci rok z rzędu.

Dzieciom i rodzicom serdecznie gratulujemy, życzymy kreatywności w tworzeniu kolejnych prac

oraz dalszych sukcesów.

Więcej informacji i galeria zdjęć na stronie internetowej https://sp14wloclawek.weebly.com/ w zakładce KONKURSY.

UCZNIOWIE KLASY VIII  WRAZ Z WYCHOWAWCĄ

OGŁASZAJĄ

SZKOLNY KONKURS  PLASTYCZNY PT. „BEZPIECZEŃSTWO W ŚWIECIE  WIRTUALNYM I REALNYM”

Regulamin konkursu - pobierz

Ogłoszenie

Ze względu na to, że do szkoły nie będą dostarczane obiady w dniach 02.01-11.01.19 prosimy, aby dzieci w tym okresie przynosiły do szkoły własne śniadania. Obiady będą wydawane po feriach tj. od dnia 28.01.19.

OPIEKUNOWIE ŚWIETLICY  SZKOLNEJ

W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. JERZEGO PIETRKIEWICZA W FABIANKACH

OGŁASZAJĄ

GMINNY KONKURS  PLASTYCZNY PT. „ANIOŁY SĄ WŚRÓD NAS”.

Regulamin konkursu - pobierz

«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»